- 20%

Youth Lab – Xhel-krem mbrojtës për lëkura të yndyrshme (SPF 50+)

(3 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,890 Lekë.Current price is: 2,312 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

E lehtë, pa yndyrë, me ngjyrë të lehtë që ofron mbrojtje nga rrezatimi UVA, UVB dhe IR, ndërkohë balancon prodhimin e yndyrës. Përmban Vitamin PP për të përmirësuar nivelet e hidratimit, Vitamin E për të parandaluar plakjen dhe humbjen e ujit transepidermial. Filtra me spektër të gjerë mbrojtjeje ju ofrojnë mbrojtje të lartë nga rrezatimit UVA & UVB.

Përbërësit

 • Vitamin PP (B3) përmirëson elasticitetin dhe nivelin e hidratimit
 • Niseshte Misri, përthith yndyrën e tepërt dhe jep pamje mat
 • Vitamin Ε, përfitime antioksidimi dhe rikthim të elasticitetit në lëkurë
 • Filtra me spektër të gjërë mbrojtje UVA dhe UVB ofrojnë mbrojtje të lartë

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko mbi të gjithë fytyrën dhe qafën, 30 minuta përpara se të ekspozoheni në diell. Riaplikoni shpesh për të mirëmbajtur mbrojtjen, sidomos pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 4.5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  50%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Youth Lab – Xhel-krem mbrojtës për lëkura të yndyrshme (SPF 50+)
 • Iljada B.

  nota 10

 • Anisa S. (blerës i verifikuar)

  Gjithmone kam qene skeptike ndaj SPF me gjyre duke qene se kane tendence te yndyrosin lekuren. Kjo SPF eshte perfekte, nuk te yndyros dhe i jep lekures nje ngjyre te njetrajtshme

 • Xhuljana g.

  eshte ok per lekurat mikse dhe te yndyrshme, e kam provuar ,perhapet lehtesisht ne trajte xheli, pa ngjyre, ka nje arome te embel tipike e kremrave solare.
  Konsistenca: xhel, i lehte, perthithet per afro 15 min nga lekura.
  Lekura ime eshte mikse.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART