- 10%

Youth Lab – Xhel-krem mbrojtës për lëkura normale-të thata (SPF 50+)

2,295 Lekë 2,550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

E lehtë, pa vaj, me tint që ofron mbrojtje ndaj rrezatimit UVA, UVB dhe IR. Përmban Acid Hilauronik për të përmirësuar nivelet e hidratimit dhe për të rikthyer elasticitetin. Vitamina E parandalon plakjen e parakohshme, restauron barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe zvogëlon humbjen e ujit transepidermial.

Formuluar me fosfolipide, për të përmirësuar densitetin, tonin dhe qëndrueshmërine qelizore. Filtra me spektër të gjerë, ofrojnë mbrojtje të lartë ndaj rrezatimit UVA & UVB.

Përbërësit

 • Acid Hialuronik, përmirëson nivelet e hidratimit dhe rikthen elasticitetin
 • Fosfolipide, përmirëson ngjitjen, tonin dhe densitetin e qelizave të lëkurës, ristrukturon barrierën e lëkurës dhe minimizon humbjen e ujit transepidermial
 • Vitamin Ε, përfitim antioksidimi dhe rikthim të elasticitetit në lëkurë
 • Filtra me spektër të gjërë mbrojtje UVA dhe UVB ofrojnë mbrojtje të lartë”

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko mbi të gjithë fytyrën dhe qafën, 30 minuta përpara se të ekspozoheni në diell. Riaplikoni shpesh për të mirëmbajtur mbrojtjen, sidomos pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Xhel-krem mbrojtës për lëkura normale-të thata (SPF 50+)”

LART

×