- 20%

Youth Lab – Wrinkle erasure eye cream

Original price was: 4,350 Lekë.Current price is: 3,480 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Wrinkle erasure eye cream

Kremi i syve nga Youth Lab është një krem i formuluar posaçërisht për zonën delikate të syve. Zvogëlon rrudhat për shkak të pranisë së Hexapeptide New Technology (Receptor Uphold kundër BioAging), ekstraktit bimor të qelizave staminale dhe aminoacideve bio-mimetike, të cilat mbushin rrudhat dhe hidratojnë menjëherë konturin e syve. Kjo formulë unike gjithashtu rindërton barrierën natyrale të lëkurës dhe përmirëson mikroqarkullimin e zonës së poshtme te syrit, duke minimizuar shfaqjen e rrathëve të errët. Squalene, Vitamina E dhe ekstrakti i vajit Abyssinian rikthejnë elasticitetin e lëkurës dhe sigurojnë hidratimin e saj, duke rivendosur shkëlqimin dhe butësinë në zonën delikate të konturit të syve.

 • Teknologjia e Re Hexapeptide zvogëlon pamjen e rrudhave dhe rikthen integritetin e lëkurës.
 • Acidi hialuronik dhe Glicina Trimetil hidratojnë lëkurën.
 • Ekstrakti i vajit Squalene dhe Abyssinian rrisin qëndrueshmërinë dhe dendësinë e indit të lëkurës që rikthen elasticitetin dhe rindërtojnë funksionin e barrierës së lëkurës.
 • Vitamina E ndihmon ne antioksidimin dhe rivendosjen e elasticitetit të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo ditë në zonën e konturit të syve pas pastrimit të fytyrës.

Firma

Youth Lab

Mosha

20+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Wrinkle erasure eye cream”

SLES Free, SLS Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalate Free, Nitro Musk Free, Aqua (Water), Triheptanoin, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Betaine, Cetyl Palmitate, Stearic Acid, Squalene, Cetearyl Alcohol, Crambe Abyssinica Seed Oil, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Cetearyl Glucoside, Sorbitan Olivate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Caprylyl Methicone, Sodium Cocoyl Glutamate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Caffeine, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Butylene Glycol, Niacinamide, Disodium Adenosine Triphosphate, Hydrolyzed Oat Protein, Hexapeptide-48 HCL, Dextran, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Sodium Phytate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Mica, Titanium Dioxide, Propanediol, Sacccharomyces/Camelia Sinensis Leaf/Origanum Majorana Leaf / Hippophae Rhamnoids Fruit/Ribes Grossularia Fruit Ferment Extract, Aminomethyl Propanol, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Carbomer, Urea, Inositol, Methylpropanediol, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Phenylpropanol, Parfum (Fragrance).

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART