Zbritje

Youth Lab – Ujë micelar

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,280 Lekë.Current price is: 1,824 Lekë.

(Fresh Cleansing Water – all skin types)

Përshkrimi i Produktit

Locion ujor i butë I cili në mënyrë efektive heq make up, papastërtitë dhe yndyrnën e tepërt falë Mishelës, grimcave mikroskopike të pastrimit të cilat veprojnë si magnet dhe nuk lënë shenja yndyre në lëkurë. Ruan nivelin natyral të hidratimit të lëkurës, falë acidit Hialuronik, ndërkohë që Peonia e bardhë dhe ekstrakti natyral i Kalendulës kanë veti qetësuese dhe anti inflamatore ndaj acarimeve të lëkurës.

Ideal për lëkurat sensitive dhe përdoruesit e lenteve të shikimit.

Përbërësit

 • Acid Hialuronik, polisakarid natyral, vepron si magnet uji
 • Ekstrakt Peoni të Bardhë me veprim qetësues për lëkurë të irrituar
 • Ekstrakt Kalendula, me veprim anti inflamator ndaj irritimeve të lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko një sasi të bollshme mbi një pambuk, për të pastruar fytyrën dhe sytë. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Info. Shtesë

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml, 400ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Youth Lab – Ujë micelar
 • Silva L. (blerës i verifikuar)

  Pastron e heq make upin shume mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART