- 10%

Youth Lab – Thirst Relief Mask (monodose)

414 Lekë 460 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Maskë për hidratim të thellë dhe të gjatë, kombinon aktiv hidratues që veprojnë në mekanizma te ndryshem sinergjk, duke mbrojtur barrierën epidermale, përmirësimin e prodhimit të kolagjenit dhe normalizimin e teksturës së lëkurës.

Përbërësit

 • Ekstrakt nga Fara e Mollës (e pasur ne fitostimuline, acid ursolik dhe fytosterole) përmirëson prodhimin e kolagjenit I dhe III, për t’i dhënë ndriçim dhe zbutje lëkurës
 • Matricë molekulare Biopolimere garaton hidratim të thellë dhe të gjatë
 • Ekstrakt nga Alga të kuqe – hidraton, i jep jetë dhe zbut teksturën e epidermës
Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

2, 6ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Thirst Relief Mask (monodose)”

LART

×