- 20%

Youth Lab – Tan & After Sun

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,230 Lekë.Current price is: 1,784 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Tan & After Sun

Një xhel krem ​​që rrit dhe zgjat nxirjen natyrale, riparon dhe qetëson irritimet, duke ofruar një lëkurë më rrezatuese dhe të hidratuar. Një produkt i shpejtë për fytyrën dhe trupin, duke adresuar menjëherë acarimin dhe skuqjen, ndërkohë që nxirja natyrale fiton thellësi dhe kohëzgjatje.

Pavarësisht teksturës së pasur, kremi absorbohet menjëherë duke e lënë lëkurën të freskët dhe të lehtësuar, me një aromë të këndshme me fruta dhe lule.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, fytyrën dhe trupin.

 • Jo komedogjene
 • E testuar dermatologjikisht
 • Pa paraben, gluten, alkool dhe vaj parafine

Udhëzime mbi përdorimin

Nëse dëshironi të rrisni dhe të ruani nxirjen tuaj natyrale, vendoseni çdo ditë në fytyrë dhe / ose trup.

Për të lehtësuar irritimet, vendosni një sasi të përshtatshme sa më shpesh të jetë e nevojshme në pjesët e trupit që janë ekspozuar në diell.

Për të arritur një efekt më të freskët, ruajeni në frigorifer.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Aqua, Glycerin, Dimethicone, Coco Caprylate / Caprate, Menthyl Lactate, Caprylic / Capric Triglyceride, Sodium Acrylates Copolymer, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Phospholipids, Stearic Acid, Glycine Soja Sterols, Safflower Oil / Palm Oil Aminopropanediol Esters, Squalane, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Carbomer, Allantoin, Sodium Hydroxide, Bifurcaria Bifurcata Extract, Acetyl-Tyrosine, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Epilobium Angustifolium Flower / Leaf / Stem Extract, Sodium Metabisulfite, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Linalool, Limonene, Citral, Citronelol, Geraniol, Hexyl Cinnamal

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Youth Lab – Tan & After Sun
 • Iljada B.

  Best after sun qe kam provuar

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART