- 20%

Youth Lab – Slim Body Value Set

Original price was: 3,900 Lekë.Current price is: 3,120 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Etiketa: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Slim Body Value Set

Seti Slim Body Value Set përmban:

Cellulite Free Serum

Serum inovativ i provuar në uljen e shenjave të celulitit, rifitimin e elasticitetit dhe hidratimin e lëkurës. Përzierja Lipotike e Kafeinës, Xanthine, dhe Theobromine stimulon lipolizën dhe mikroqarkullimin, redukton shenjat e celulitit dhe dendësinë e qelizave dhjamore. Oligopeptidet e gjeneratës së re rikthejnë elasticitetin e lëkurës dhe zbehin pamjen e shenjave. Ekstrakti i çajit jeshil siguron mbrojtje të lartë anti-oksiduese dhe përfitime anti-inflamatore.

Firmness Body Cream

Një formulë e pasur hidratuese që forcon elasticitetin e lëkurës. Falë përfitimeve të kompleksit unik 3-Body-Complex, si dhe Ekstraktit të Sojës, ky krem ​​tonifikon, forcon dhe zbut strukturën e lëkurës. Përzierja e kafeinës, Lysolecithin dhe ekstraktit Coleus aktivizon procesin e lipolizës duke rezultuar në një lëkurë më të fortë dhe më rinore. Me një formulë që përthithet shpejt dhe një aromë freskuese frutash ky krem ​​është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë edhe ato më të ndjeshmet.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhoni mbi lëkurë të pastër, dy herë në ditë, mbi zona që kanë tendencë për celulit, deri sa serumi dhe kremi të përthithen plotësisht.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Lipolytic blend of Caffeine, Lysolecithin, and Coleus extract, stimulates lipolysis;
Patented 3 Body Complex improves resiliency and tone by increasing skin firmness;
Soybean Extract moisturizes the skin, restoring its lost elasticity and softness.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Slim Body Value Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART