- 20%

Youth Lab – Shimmering Dry Oil

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 3,650 Lekë.Current price is: 2,920 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Shimmering Dry Oil 

Vaj i thatë me veprim shumë intensiv për fytyrën, flokët dhe trupin.

Me reflektorë diskret të dritës për shkëlqim të menjëhershëm. Hidraton, ushqen dhe mbron nga radikalet e lira dhe plakja e parakohshme, ndërkohë që rrit qëndrueshmërinë e lëkurës dhe qetëson acarimet

Përthithet menjëherë, ka një aromë të mrekullueshme.

Perberesit:

 • Ester me origjinë Natyrale, me veti hidratuese të provuar deri në 8 orë, “kyc brënda” hidratimin
  dhe redukton humbjen e ujit transepidermial.
 • Vaj Argani, Susami dhe Lajthie ofrojnë ushqim, qetësim dhe mbrojtje intensive nga fotoplakja
  dhe restaurojne barrierën e lëkruës
 • Vaj na Kallami i Sheqerit, me efikasitet të provuar klinikisht mbi floket, hidraton nga brënda,
  ofron mbrojtje termale dhe ruan ngjyrat
 • Pro-silanol, përbërje organike silikoni natyral, kontribuon në riparimin e indeve lidhëse dhe
  mbron lëkurën nga faktorët plakës
 • Mica, pigmente nga minerale silikati që pasqyrojnë dritën

Testuar dermatologjikisht, jo-komedogjene pa paraben dhe gluten.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë të pastër derisa të absorbohet. Në flokë të lagur ose të thatë duke shmangur rrënjët.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

100ml

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coco Caprylate/Caprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Dicaprylyl Ether, Corylus Avellana (Hazelnut) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Stearalkonium Hectorite, C13-15 Alkane, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Parfum, Dioleyl Tocopheryl Methylsilanol, Oleyl Alcohol, Tocopherol, Calcium Aluminium Borosilicate, Silica, Titanium Dioxide (Ci 77891), Tin Oxide (Ci 77861), Iron Oxide (Ci 77491), Propylene Carbonate, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Youth Lab – Shimmering Dry Oil
 • Iljada B.

  Aroma nuk mund ta pershkruaj, nuk te bezdis ne lekure dhe ndjehet e leht.perthithet leht nga lekura

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART