- 20%

Youth Lab – Qumësht pastrues

1,552 Lekë

(Oxygen Cleansing Milk – normal to dry skin)

Përshkrimi i Produktit

Qumësht pastrues i cili në mënyrë efektive heq make up dhe papastërtitë, në të njëjtën kohë hidraton lëkurën dhe rrit riprodhimin qelizor falë Disakarideve Ribose të Grurit.

Aminoacidi Trimethyl Glycine dhe Provitamina B5, sigurojnë rigjenerimin dhe hidratimin e lëkurës, ndërkohë qe vaji i Kalendulës, Aloe Vera dhe ekstrakti I kamomilit qetësojnë lëkurën e irrituar.

I përshtatshëm për lëkurat sensitive.

Përbërësit

 • Ribozë, ekstrakt nga sakaromice, rrit frymëmarrjen qelizore dhe restauron energjine qelizore
 • Trimethyl Glycine, aminoacid, nxit homeostazën hidratuese të qelizave
 • Provitamin B5, rifreskon dhe hidraton lëkurën
 • Vaj Calentula, me veprim qetësues
 • Aloe Vera, me veprim hidratues dhe qetësues
 • Ekstrakt Kamomili, me veti anti-inflamator për lëkura të irrituara

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko një sasi të bollshme mbi një pambuk, për të pastruar fytyrën dhe sytë. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Qumësht pastrues”

LART