- 20%

Youth Lab – Oxygen Moisture Cream (për lëkurë normale)

Original price was: 3,190 Lekë.Current price is: 2,552 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Antioksidues i fuqishëm, formulë ushqyese që rikthen elasticitetin dhe shkëlqimin e lëkurës, ndërkohë që përzierja unike e Acidit Hialuronik, Trehalose dhe PCA ofrojnë hidratim që zgjat deri në 24 orë. Ky krem i avancuar sjell kombinim unik të Vajit të Arganit, i pasuruar me acide
ushqyese të Omega 3 dhe Provitaminë B5, që ndihmon në rigjenerimin dhe ushqyerjen e lëkurës. Vitamina E ofron antioksidantë të fuqishëm dhe mbrojtje rigjeneruese.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, falë teksturës së lehtë, nuk e rëndon lëkurën, nuk bllokon poret dhe nuk ka pasoja irrituese.

Përbërësit

 • Ekstrakte Riboze dhe Saccharomyces, nxisin frymëmarrjen qelizore dhe i rikthejnë lëkurës nivelin e energjisë
 • Vitamin E antioksidant i fuqishëm dhe mbrojtje rigjeneruese
 • Acid Hialuronik, Trehalose dhe PCA – hidratim që zgjat më shumë se 24 orë
 • Vaj Argani – i pasur me omega-3, acide yndyrore esenciale, që ushqen dhe ristrukturon lëkurën menjëherë
 • Provitamin B5, kontribuon ne rigjenerimin qelizor

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim ditor, në mëngjes dhe/ose në darkë, përhap një shtresë të hollë mbi fytyrë, qafë dhe dekolte pas pastrimit. Shmang konturin rreth syve.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Normale

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Oxygen Moisture Cream (për lëkurë normale)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART