Zbritje

Youth Lab – Oil Free Compact Cream (SPF 50)

Original price was: 3,350 Lekë.Current price is: 2,680 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Fondatinë në formë makeup kompakt që ofron mbrojtje të lartë nga rrezatimi UV, ndërkohë jep efekt unifikues, mat, minimizon poret dhe lë lëkurën me ndjesi lehtësie pergjatë ditës. Përmban Vitamin E, me veti antioksiduese dhe Niseshte Gruri, që përthith yndyrën e tepërt, duke matifikuar lëkurën përgjatë gjithë ditës.

Në tre ngjyra, i lehtë, i mesëm dhe i errët.

Përbërësit

 • Niseshte misri – përthith yndyrën e tepërt dhe jep pamje mat
 • Vitaminë E, benefite antioksiduese dhe rikthim të elasticitetit në lëkurë
 • Filtra UVA dhe UVB të kombinuar me filtra mineral për mbrojtje të gjerë ndaj diellit

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko mbi të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë duke përdorur sfungjerin aplikues, 30 minuta përpara ekspozimit në diell. Riapliko shpesh për të mirëmbajtur mbrojtjen, sidomos pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.

Info. Shtesë

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Forma

Pudër

Sasia

10g

SPF

50+

Nuanca

Dark, Light, Medium

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Oil Free Compact Cream (SPF 50)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART