- 20%

Youth Lab – Krem për duart

(1 përshtypje mbi produktin)

880 Lekë

(Hand Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Krem duarsh me teksturë të pasur që ofron lehtësim të mënjëhershëm, duke ushqyer dhe hidratuar intensivisht deri në 48 orë! Përthithet shpejt, pa lënë mbetje dhe duke ofruar një mbrojtjë të padukshme butësie dhe mbron ndërkohë që minimizon shenjat e plakjes dhe duke ju ofruar duarve pamje rinore.

Përmban miks lipidesh bio-imituese, të ngjashëm me lipidet e lëkurës. Vaj Avokado, Bajame, Ulliri dhe Gjalp Shea riparojnë mburojën e stratum corneum dhe menjehërë rifreskon barrierën e lëkurës.

 • Pa silikon, dyll apo petrokimikate!

Përbërësit

 • Vaji i Avokados dhe i Bajames ofrojnë hidratim të menjëhershëm dhe reduktojnë shenjat e plakjes, ndërkohë i pari përmirëson pamjen e imperfeksioneve dhe shenjave
 • Kompleksi molekular me Biopolimere natyrale siguron hidratim të thellë dhe afatgjatë
 • Kombinimi Gjalpë Shea, Vaj Ulliri dhe lipide Bimore ushqejnë lëkurën pa e lënë të yndyrshme
 • Α-bisabolol, çliron lëkurën e dehidratuar dhe të irrituar

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko me levizje masazhi te lehte, deri sa te perthithet. Perserite nese e keni te nevojshme. Mund te perdoret dhe ne pjese te tjera te trupit, me siperfaqe te ashper si brrylat & themrat.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Youth Lab – Krem për duart
 • Iljada B.

  Super e kenaqur

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART