- 20%

Youth Lab – Firmness Body Cream

2,552 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Firmness Body Cream

Firmness Body Cream është një formulë e pasur hidratuese, e cila përmirëson elasticitetin e lëkurës. Falë kompleksit unik 3-Body-Complex dhe ekstraktit të sojës, ky krem tonifikon, forcon dhe zbut strukturën e lëkurës. Përzierja e kafeinës, lysolecithin dhe ekstraktit coleus aktivizon procesin e lipolizës duke e bërë lëkurën të duket më rinore.

 • Krem trupi i cili rikthen elasticitetin e lëkurës
 • Një formulë përthithëse me një aromë freskuese frutash
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
 • Testuar dermatologjikisht
 • Pa parabene
 • Pa gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni cdo ditë, në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastër.

 

 

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

SLES Free, SLS Free, Ethanolamine Free, Vegan, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Aqua (Water), Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Isononanoate, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Isoamyl Laurate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cyclohexasiloxane, Methylpropanediol, Caprylyl Glycol, Phenyl Propanol, Dimethicone, Lysolecithin, Sclerotium Gum, Pullulan, Xanthan Gum, Caffeine, Sodium Salicylate, Hydrogenated Lecithin, Aspartame, Glycine Soja (Soybean) Germ Extract, Silica, Coleus Forskohlii Root Extract, Bentonite, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Persea Gratissima Fruit Extract, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Firmness Body Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART