- 20%

Youth Lab – Deep Moisture Cream (për lëkurë të thatë)

Original price was: 3,190 Lekë.Current price is: 2,552 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Krem dite shumë ushqyes dhe hidratues i cili rigjeneron lëkurat e thata dhe të ndjeshme. Kombinimi i fuqishëm i Acidit Hilauronik I cili hidraton menjëherë dhe nxit elasticitetin, rivitalizon konsistencen e lëkurës, Vitamina E, antioksidant I fuqishëm me veti rigjeneruese dhe Fitosterolet që nxit faktorin hidratues natyral të lëkurës (NMF). Përzierja natyrale e Squalen, vajit Abyssinian dhe Gjalpit Shea, sjell hidratim të menjëhershëm, rindërton dhe rregullon funksionin mbrojtës të lëkurës, ndërkohë që minimizon humbjen e hidratimit transepidermal.

Përbërësit

 • Ekstrakt ng Wild Yam dhe Soja (fytosterole), nxit prodhimin e lipideve dhe faktorëve natyral hidratues (NMF)
 • Acid Hialuronik, hidraton menjëherë dhe rikthen elasticitetin
 • Squalane dhe vaj Abyssinian përmirësojnë tonin, qëndrueshmërinë dhe densitetin, rindërtojnë barrierën natyrale të lëkurës dhe zvogëlojnë humbjen transepidermale të ujit
 • Vitamin E, ofron mbrojtje të fuqishme antioksiduese që rikthen elasticitetin në lëkurë

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim ditor, në mëngjes dhe/ose në darkë, përhap një shtresë të hollë mbi fytyrë, qafë dhe dekolte pas pastrimit. Shmang konturin rreth syve.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Deep Moisture Cream (për lëkurë të thatë)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART