- 20%

Youth Lab – Cleansing Radiance Mask

Original price was: 2,350 Lekë.Current price is: 1,880 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Maskë rivitalizuese dhe pastruese për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht e përshtatshme për rregullimin e yndyrës dhe minimizimin e poreve në lëkurat mikse / të yndyrshme.

Kombinimi i ekstraktit të bimëve Wintergreen-Acidit Salicilik natyral-me Acidin Glikolik bën të mundur një eksfolim të lehtë duke I kthyer lëkurës shkëlqimin natyral dhe Ekstrakti Epilobium nga ana tjetër, qetëson parametrat e lëkurës.

Ingredientët idealë për lekurat mikse/të yndyrshme si Zinku, PCA dhe ekstrakti i Kërpurdhës rregullojnë dhe njëtrajtësojnë teksturën duke zvogëluar poret e zmadhuara.

Përbërësit

 • Ekstrakt Wintergreen, acid salicilik me origjinë bimore dhe Acid Glikolik – peeling të butë.
 • Zinc dhe PCA – kombinojnë balancimin e sebumit dhe rrisin aktivitetin e rigjenerimit qelizor
 • Ekstrakt Fomes Officinalis – hidraton dhe zvogëlon menjëherë poret e zmadhuara

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko pas pastrimit, mbi fytyrë dhe qafë, duke shmangur konturin rreth syve. Lëreni për 10-15 minuta. Për lëkurë sensitive, lëreni produktin për 5 minuta ose më pak. Shplaj plotësisht me ujë të vakët dhe thaj lëkurën.

Sugjerim për lëkurë te yndyrshme/mikse: 1 deri në 2 herë në javë, për tipet e tjera të lëkurës: sipas nevojes.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Cleansing Radiance Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART