- 20%

Youth Lab – Check Matte Refiller

Original price was: 1,800 Lekë.Current price is: 1,440 Lekë.

Rimbushës i Check-Matte

Përshkrimi i Produktit

Check-Matte Refiller shërben për të rimbushur enën mbajtëse të Check-Matte.

Rimbushja e enës mbajtëse: Për të rimbushur përmbajtjen e Check-Matte, hiq sfungjerin në fund të enës dhe mbushe me Check-Matte Refiller, deri sa bazamenti të jetë i mbushur.

Përbërësit

 • Argjila & Silica Montmorillonite, përthith yndyrën dhe lë pas lëkurë perfekte, të njëtrajtshme
 • Acid Salicilik, kontribuon në rregullimin e sebumit, rritjes së ritmit të rigjenerimit qelizor dhe prodhimin të kolagjenit.
 • Second Skin Matrix®, një kompleks përbërësish si Trehalose, Urea, Serine, Acid Hialuornik dhe Pullulan; një matricë molekulare nga bio-polimere që clirohen gradualisht dhe transferohen në zemër të stratum corneum, edhe pas 8 orësh aplikim, duke ofruar hidratim intensiv!
 • Vitamin Ε veprim antioksidues dhe rikthen elasticitetin në lëkurë
 • I mundësuar në kuti kompakte praktike me pasqyrë dhe aplikues antimikrobial (sfungjer) që është ideal për të hidratuar dhe freskuar lëkurën, përgjatë ditës, pa e prishur make-up.
Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Forma

Copë

Sasia

12ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Check Matte Refiller”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART