- 20%

Youth Lab – Cellulite Free Serum

Original price was: 3,870 Lekë.Current price is: 3,096 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Serum inovativ i provuar në uljen e shenjave të celulitit, rifitimin e elasticitetit dhe hidratimin e lëkurës. Përzierja Lipotike e Kafeinës, Xanthine, dhe Theobromine stimulon Lipolysis dhe mikroqarkullimin, redukton shenjat e celulitit dhe dendësinë e qelizave dhjamore. Oligopeptidet e gjeneratës së re rikthejnë elasticitetin e lëkurës dhe zbehin pamjen e shenjave. Ekstrakti i çajit jeshil siguron mbrojtje të lartë anti oksiduese dhe përfitime anti-inflamatore.

Përbërësit

 • Përzjerje lipolytike me Kafeine, Xanthine dhe Theobromine – stimulon lipolizën dhe mikroqarkullimin, duke zbehur pamjen e celulitit dhe vëllimin e adipociteve.
 • Oligopeptide (gjenerata e re) nxisin dhe rikthejnë elasticitetin qelizave të lëkurës
 • Ekstrakti i çajit jeshil jep mbrojtje të fuqishme antioksiduese dhe veprim anti inflamatore

Udhëzime mbi përdorimin

Masazho mbi lëkurë të pastër, dy herë në ditë, mbi zona që kanë tendencë për celulit, deri sa serumi të përthithet plotësisht.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Cellulite Free Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART