Youth Lab – CC Creams Value Set

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – CC Creams Value Set

Seti përmban kremin multi-funksional CC Complete Cream SPF 30 i cili siguron një mbulim uniform, hidraton menjëherë dhe rikthen elasticitetin e lëkurës. Një kombinim i përmirësuar që ofron shkëlqim rinor dhe mbrojtje të lartë nga rrezet UV dhe radikalet e lira. Falë pigmenteve natyrale të ngjyrave, ajo përshtatet me çdo ton të lëkurës, duke siguruar një mbulim uniform.

Seti vjen në dy formate – njëri prej tyrë është i përshtatshëm për lëkurë normale / të thatë dhe seti i dytë është i përshtatshëm për lëkurën e yndyrshme.

Dhuratë në set është kremi i syve  ​​CC Complete Eyes që ofron hidratim, elasticitet, mbulim natyral dhe një pamje natyrale të ndezur.Kremi i syve zvogëlon dukshëm rrathët e errët deri në 52% në vetëm 60 ditë. I përshtatshëm për të gjitha ngjyrat e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni mbi të gjithë fytyrën kremin CC Complete SPF 30, cdo ditë mbas pastrimit.

Aplikoni kremin e syve CC Complete mbi konturin rreth syve.

Info. Shtesë

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml, 50ml

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – CC Creams Value Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART