- 20%

Youth Lab – Candy Scrub & Mask

(3 përshtypje mbi produktin)

1,640 Lekë

Përshkrimi i Produktit

YouthLab – Candy Scrub & Mask

Peeling i fuqishëm që lehtëson poret e bllokuara pa irrituar, ndërkohë që gjallëron lëkurën pa i hequr hidratimin natyror.

Eksfoliant i fortë, por dhe i butë me lëkuren i cili gjithashtu funksionon si maskë, nëse aplikohet për më gjatë,duke hequr në mënyrë efektive ndotësit dhe duke çliruar poret e bllokuara të lëkurës. Veprimi i tij intensiv, pastrues e lë lëkurën të butë duke hequr plotësisht qelizat e vdekura dhe lëkurën e ngurtësuar, pa ndryshuar dhe prishur filmin natyror hidrolipidik të lëkurës.Shijoni një lëkurë të lëmuar, rrezatuese dhe të freskët, pa njolla të zeza dhe me pore më pak të dukshme.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe lëkurat e ndjeshme / të thata, pasi nuk shkakton acarim.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në lëkurë të lagur me lëvizje të buta masazhi, duke shmangur zonën e syve. Për rezultate më të mira, lëreni të veprojë për 5 minuta. Hiqeni me ujë të vakët.

Përdoreni atë 1-2 herë në javë .

0/5 (0 Reviews)
Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SLES Free, SLS Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalate Free, Pcm and Nitro Musk Compounds Free

Aqua, Montmorillonite, Cetyl Alcohol, Cellulose, Perlite, Sucrose Distearate, C13-15 Alkane, Glycerin, Xanthan Gum, Sucrose Stearate, Butylene Glycol, Fomes Officinalis (Mushroom) Extract, Sodium Hyaluronate, Salicylic Acid, Coco Betaine, Titanium Dioxide, Sclerotium Gum, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ci 17200, Benzophenone-3, Parfum

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Youth Lab – Candy Scrub & Mask
 • Kejti M. (blerës i verifikuar)

  Nje scrub shum miqesor me lekuren, e pastron dhe e le tejet te bute. Love it ?

 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Eshte delikat po edhe shume i efektshem

 • EMANUELA T. (blerës i verifikuar)

  Super scrub per fyturen time te thate, e pastron shume mire dhe e le te bute njekohesisht

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART