- 20%

Youth Lab – Brightening Vit-C Serum

(1 përshtypje mbi produktin)

4,680 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Brightening Vit-C Serum

Serum antioksidant me përmbajtje të lartë Acid L-Askorbik të Stabilizuar (Vitaminë C 15%), që riparon dëmtimin oksidativ të qelizave. Nxit prodhimin e kolagjenit dhe acidit hialuronik dhe rikthen shkëlqimin e lëkurës. Kjo formulë e avancuar është e fokusuar në veprimin kundër rrudhave ndërsa hidraton dhe mbron nga drita blu e pajisjeve elektronike.

 • Ideale për ata që synojnë të minimizojnë njollat ​​dhe njollat ​​e plakjes.
 • Falë strukturës së tij jo-yndyrore, absorbohet shpejt.
 • Testuar dermatologjikisht
 • Jo komedogjene
 • Pa parabene, gluten, silikone dhe parfume

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 4 pika çdo ditë, në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe masazhoni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte. Fillimisht përdoreni 3 herë në javë. Rritni përdorimin gradualisht deri në dy herë në ditë-në mëngjes dhe në mbrëmje. Shmangni kontaktin me diellin dhe përdorni patjetër krem me faktor mbrojtës (shiko Youth Lab – City Guard Anti Pollution SPF 50)

Për një efekt më të plotë rekomandohet të përdoret në kombinim me Youth Lab Brightening Vit-C Gel Cream

0/5 (0 Reviews)
Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Butylene Glycol, 3-o-Εthyl Ascorbic Acid, Propanediol, Pentylene Glycol, Caprylic / Capric Triglycerides, Panthenol, Τetrahydroferuloylmethane, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Algae Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Limonene, Citral

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Youth Lab – Brightening Vit-C Serum
 • .

  😍

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART