- 20%

Youth Lab – Brightening Vit-C Serum Value Set

4,680 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Me ardhjen e pranverës, nevoja për rinovim është më intensive se kurrë! Shkëlqimi, por edhe mbrojtja nga rrezet e para pranverore të diellit… është ajo që duhet!

Seti i ri Brightening Vit-C – Value Set, përfshin produkte me vitaminë C të stabilizuar, duke ofruar një trajtim të plotë të fytyrës dhe syve, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Youth Lab Brightening Vit-C Serum (30ml)

Serum antioksidant me përmbajtje të lartë Acid L-Askorbik të Stabilizuar (Vitaminë C 15%), që riparon dëmtimin oksidativ të qelizave. Nxit prodhimin e kolagjenit dhe acidit hialuronik dhe rikthen shkëlqimin e lëkurës. Kjo formulë e avancuar është e fokusuar në veprimin kundër rrudhave ndërsa hidraton dhe mbron nga drita blu e pajisjeve elektronike.

 • Ideale për ata që synojnë të minimizojnë njollat ​​dhe njollat ​​e plakjes.
 • Falë strukturës së tij jo-yndyrore, absorbohet shpejt.
 • Testuar dermatologjikisht
 • Jo komedogjene
 • Pa parabene, gluten, silikone dhe parfume

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 4 pika çdo ditë, në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe masazhoni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte. Fillimisht përdoreni 3 herë në javë. Rritni përdorimin gradualisht deri në dy herë në ditë-në mëngjes dhe në mbrëmje. Shmangni kontaktin me diellin dhe përdorni patjetër krem me faktor mbrojtës.

Youth Lab Βrightening Vit-C Gel Cream (20ml)

Vit-C Gel është një xhel krem hidratues, me Acid L-Askorbik të stabilizuar (Vitaminë C) i cili rikthen shkëlqimin. Falë teknologjisë së tij, ky xhel-krem hidraton dhe ndriçon thellësisht lëkurën, lufton dehidratimin dhe ka veprim efektiv antioksidues. Për më tepër, falë Acidit Askorbik të stabilizuar  qetëson, mbron dhe hidraton lëkurën. Teknologjia e avancuar “Water Gel” jep përthithje të shpejtë, pa lënë yndyrë në lëkurë. Falë aromës së tij të veçantë dhe ndjesisë së këndshme, është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës (përfshirë lëkurën e ndjeshme).

 • I testuar dermatologjikisht
 • Jo komedogjenik
 • Pa parabene dhe gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni çdo ditë, në mëngjes dhe/ose në darkë, në lëkurë të pastër dhe të thatë, në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Brightening Vit-C Hydra Gel Eye Patches ( Monodose)

Patches të formuluara posaçërisht për të ndriçuar zonën tuaj nën sy, duke synuar reduktimin e shenjave të plakjes, si: rrathët e errët, rrudhat, linjat e holla dhe ndihmojnë në reduktimin e fryrjes tek sytë.

Ky hidroxhel funksionon në vetëm 20 minuta për të rivendosur një pamje më të shndritshme,  të lëmuar dhe rinore te syve të lodhur dhe të paprekur për një pamje të ndritshme, që në herën e parë!

Një paketim praktik monodoze në mënyrë që t’i mbani lehtësisht kudo… edhe në udhëtimet tuaja të shkurtra!

 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato të ndjeshme.
 • I testuar dermatologjikisht – pa paraben dhe gluten.
 • I përshtatshëm për veganët.
 • Rrathë të errët
 • Fryrje dhe ënjtje
 • Toni i pabarabartë i lëkurës
 • Rrudhat
 • Humbja e elasticitetit

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër në zonën poshtë secilit sy. Lëreni për 20-30 minuta. Hiqni njollat dhe prekni butësisht produktin e tepërt me gishta derisa të përthithet plotësisht.

Aplikojeni çdo ditë si trajtim mujor ose sa herë të jetë e nevojshme. Çdo patch është vetëm për një përdorim.

 

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Sasia

1 copë, 20ml, 30ml

Youth Lab Brightening Vit-C Serum.
Butylene Glycol, 3-o-Εthyl Ascorbic Acid, Propanediol, Pentylene Glycol, Caprylic / Capric Triglycerides, Panthenol, Τetrahydroferuloylmethane, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Algae Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Limonene, Citral

Youth Lab Βrightening Vit-C Gel Cream.
Aqua, Glycerin, Ethyl Oleate, HDI / Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Glyceryl Stearate Citrate, 3-o-Ethyl Ascorbic Acid, Caprylyl Methicone, Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfum, Microcrystalline Cellulose, Polyglyceryl-3 Stearate, Cellulose Gum, Hydrogenated Lecithin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Phenylpropanol, Propanediol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Silica, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool, Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI77891).

Brightening Vit-C Hydra-Gel Eye Patches.
Water, Glycerin, Butylene Glycol, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Citrus Unshiu Peel Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract , Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Arbutin, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Ascorbic Acid, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Sucrose, Polyglyceryl-10 Laurate, Pentylene Glycol, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Xanthan Gum, Allantoin, Gellan Gum, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Propanediol, Cellulose Gum, Carrageenan, Potassium Chloride, Hydroxyacetophenone, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Sodium Polyacrylate, Dipotassium Glycyrrhizate, Calcium Lactate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 77492, CI 77491

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Brightening Vit-C Serum Value Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART