- 10%

Youth Lab – Body Guard spray (SPF 30)

2,790 Lekë 3,100 Lekë

Water Resistant

Përshkrimi i Produktit

Emulsion rezistent ndaj ujit në formën e një spraj për fytyrën dhe trupin që përmirëson hidratimin në lëkurë, përmirëson sistemin imunitar dhe parandalon plakjen. Teknologjia e Kristaleve të Lëngshëm mundëson depërtim më të shpejtë dhe të thellë të përbërësve aktiv. Vitamina E parandalon plakjen e parakohshme dhe redukton humbjen e ujit transepidermial ndërkohë filtrat me Spektër të Gjerë Mbrojtjeje sigurojnë mbrojtje maksimale nga rrezatimi UVA & UVB.

Përbërësit

 • Teknologji Kristalesh Likuide mundëson depërtim më të shpejtë dhe të thellë të përbërësve aktiv dhe aplikim uniform të produktit
 • Vitamina E dhe qeliza Staminale Natyrale japin mbrojtjte të lartë antioksiduese dhe rikthejnë elasticitetin lëkurës
 • Filtra me spektër të gjërë mbrojtje UVA dhe UVB ofrojnë mbrojtje të lartë

Udhëzime mbi përdorimin

Spruco direkt mbi fytyrë dhe/ose trup, 30 minuta përpara ekspozimit në diell. Riapliko shpesh për të mirëmbajtur mbrojtjen, sidomos pas djersitjes, notit ose fshirjes me peshqir.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

200ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Body Guard spray (SPF 30)”

LART

×