- 20%

Youth Lab – Beauty Tool

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,100 Lekë.Current price is: 880 Lekë.

Furçë Pastrimi

Përshkrimi i Produktit

Furçë pastruese & eksfoliuese për fytyrën, butësisht heq qelizat e vdekura të lëkurës ndërkohë përmirëson mikroqarkullimin.
Heq make-up ose maskat edhe nga sipërfaqet më të vështira të fytyrës, duke e lënë lëkurën të butë dhe rrezatuese! I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Me Pastrues: Njom furçën dhe apliko larësin e fytyrës mbi furçë. Fërko me veprime rrethore mbi të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë, për 1-2 minuta. Shplaj me ujë të bollshëm.
 • Me Maska Pastruese: Pasi keni aplikuar dhe lënë maskën mbi fytyrë sipas minutazhit të keshilluar, njomni furçën me ujë dhe masazho mbi lëkurë për 1 minutë. Shplaj me ujë të vakët e të bollshëm për të hequr maskën.

Laj furçën me sapun duarsh ose fytyre dhe shplaje. Lëreni të thahet me kokë poshtë, pa i vënë kapakun.

Shënim: Mos përdorni alkool ose larës të ashpër. Shmangni kontaktin me sytë.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  50%
2 përshtypje për Youth Lab – Beauty Tool
 • Delander B. (blerës i verifikuar)

  Produkt jashtëzakonisht i nevojshëm për të pastruar lëkurën thellë e butësisht.Shume efikas ,ndryshimi ndihet që në përdorimin e parë.

 • Iljada B.

  I pa nevojshem ne rutinen ditore.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART