- 20%

Youth Lab – Anti-Stress Body Lotion & Shower Gel Set

1,592 Lekë

Limited edition!

Me blerjen e  Youth Lab Anti Stress Showe Gel perfitoni dhuratë locionin e trupit në formatin 400 ml.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab Anti-Stress Body Lotion & Shower Gel Set

Kjo linjë inovative për kujdesin e trupit me phyto-endorphin Anti-Stress Bath & Body, tashmë vjen me sasi të limituar në një paketim i cili përmban dhuratë Anti-Stress shower gel me aromë tipike të festave të fundvitit…Ginger,kanellë dhe biskotë.

Formulimi është krijuar posaçërisht për të reduktuar efektet e stresit në lëkurë, duke krijuar një ndjenjë euforie. Në të njëjtën kohë, ato mbrojnë mikrobiomën, nxisin prodhimin e kolagjenit dhe rrisin nivelet e hidratimit, për një lëkurë të re dhe me shkëlqim. Për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato të ndjeshme.

Testuar dermatologjikisht, pa silikon, pa gluten.

Anti Stress Body Lotion

Locion trupi me teksturë krem i cili nuk lë ndjesi të yndyrshme në lëkurë.

Përbërësit aktivë:

 • Ekstrakt Lygaria me phyto-endorphin
 • Prebiotikë natyralë
 • Kompleks karbohidratesh identike me të lëkurës
 • Faktorë natyral hidratues të patentuar, së bashku me inositol
Aplikojeni në të gjithë trupin pas dushit ose banjës.

Anti Stress Showe Gel

Locion trupi shkumues në trajtë xheli

Përbërësit aktivë:

 • Ekstrakt Lygari me phyto-endorphin
 • Aloe Vera
 • Prebiotikë natyralë
 • Faktorë natyral hidratues të patentuar, së bashku me inositol

Aplikojeni në lëkurë të lagur duke krijuar shkumë. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

2 x 400 ml

Anti-Stress Shower Gel
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Parfum, Coco-Betaine, Decyl Glucoside, Inulin, Fructose, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium PCA, Sodium Lactate, Glycine, Niacinamide, Urea, Inositol, Glycerin, Alcohol, Lecithin, Olus Oil/Vegetable Oil, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Cyclodextrin, Vitex Agnus Castus Extract, Polyquaternium-7, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Cocoyl Isethionate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Metabisulfite, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Coumarin, Eugenol

Anti-Stress Body Lotion
Aqua, Dicaprylyl Ether, Coco-Caprylate/Caprate, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Parfum, Dimethicone, Betaine, Ethylhexyl Stearate, Microcrystalline Cellulose, Glycerin, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Allantoin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Fructose, Glycine, Niacinamide, Urea, Inositol, Saccharide Isomerate, Alcohol, Lecithin, Olus Oil/Vegetable Oil, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Cyclodextrin, Vitex Agnus Castus Extract, Cellulose Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Citrate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Coumarin, Eugenol, Limonene.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Anti-Stress Body Lotion & Shower Gel Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART