Neo Baby – Gripe Water për dhimbjet e barkut, gazrat dhe reflukset tek bebet

940 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Neo Baby Gripe Water është zgjidhje e menjëhershme dhe natyrale për foshnjat që vuajnë nga dhimbjet e barkut, gazrat dhe reflukset. Përbërësit bimore lejojnë përdorimin e Neo Baby Gripe Water që në ditët e para të jetës së foshnjës suaj, pra që nga zero deri në një vjeç. Gjithashtu ndihmon aparatin tretës të foshnjës të përshtatet me ushqimet e reja, redukton tepricën e aciditetit në stomak  dhe heq problemet e barkut në periudhën kur dalin dhëmbët.

Përbërësit e Neo Baby Gripe Water:

 • Ekstrakte të koprës, i cili ndihmon në eleminimin e dhimbjeve të barkut duke i dhënë një ngrohtësi barkut dhe duke larguar gazrat. Gazrat shkaktohen si nga ushqyerja me gji e ajo me formulë të gatshme ashtu edhe nga të qarat.
 • Ekstrakt i përqendruar i ginger-it i cili ndihmon në refluks.
 • Sodium Bikarbonat që ul aciditetin e tepërt.

Përdorimi:  

 • Fëmijët nga 0 deri në muajin e parë: 2.5ml, tre herë në ditë.
 • Fëmijët 2 muaj deri në 1 vjeç: 5ml, tre herë në ditë.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Neo Baby

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Neo Baby – Gripe Water për dhimbjet e barkut, gazrat dhe reflukset tek bebet”

LART