Wartner – Cryotherapy për heqjen e lythave

(1 përshtypje mbi produktin)

1,550 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Wartner Cryotherapy për heqjen e lythave

Wartner Cryotherapy është zhvilluar me ambicjen për të ofruar vetetrajtimin më efektiv, në një mënyrë të thjeshtë.

Metoda e trajtimit – terapi në të ftohtë

Wartner ftoh lythat ose kallot në të njejtën mënyrë si doktori:

 1. Ftoh lythin deri në rrënjë
 2. Formon një flluskë derisa lythi ose kalloja largohet
 3. Lëkura e shëndetshme shfaqet pas trajtimit

Wartner Cryotherapy

Falë një teknolgjie të re aplikimi, Wartner Cryotherapy  është edhe më e thjeshtë dhe e thjeshtë në përdorim. Falë optimizimit të dy parametrave më të rëndësishëm, Wartner mundëson arritjen e efikasitetit dhe temperaturës terapeutike në çdo kohë:

 1. Tëmperaturës
 2. Kohës së kontaktit të produktit tek lythi

E lehte ne perdorim – Aplikim ne 4 hapa

Nëse lythi, ose një pjesë e tij, mbesin dy javë pas trajtimit, ju mund ta përdorni në mënyrë të sigurt edhe për herë të dytë ose të tretë.

 1. Shtypni aplikuesin prej sfungjeri në mbajtësin e aplikuesit
 2. Shtypni mbajtësin e aplikuesit në aerosol për 3 sekonda
 3. Prisni 20 sekonda pas ngrirjes së sfungjerit që të reduktohet temperatura
 4. Mbajeni majën e bardhë të aplikuesit në:
  • Lytha për  20 sekonda
  • Kallo për 40 sekonda

Për kallot, lexoni instruksionet para perdorimit.

Karakteristikat e produktit

 • Ftoh lythat deri në rrënje
 • 50° në lëkurë (temperatura më e ulët që gjendet tek trajtimet që aplikohen vetë)
 • Përdor miksimin e gazit DMEP
 • I përshtatshëm për fëmijë mbi 4 vjec dhe të rriturit
Firma

wartner

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  100%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Wartner – Cryotherapy për heqjen e lythave
 • elsa l. (blerës i verifikuar)

  I perthan lythat, nuk ndjen shume djegie por don disa dite ne heqjen e lythave.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART