Walmark – Stresvit

2,340 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Walmark – Stresvit

StresVit përmban lëndë ushqyese të rëndësishme për trupin. Ndihmon në ruajtjen e funksionimit të duhur të sistemit nervor, ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe mbështet funksionimin e sistemit imunitar. Zinku ndihmon në ruajtjen e kujtesës dhe përqendrimit të duhur.

Udhëzime mbi përdorimin

Konsumoni maksimumi 1 tabletë çdo ditë.

Firma

Walmark

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Vitamin B110 mg909
Vitamin B210 mg714
Vitamin B3100 mg625
Vitamin B520 mg333
Vitamin B65 mg357
Vitamin B1212 μg480
Vitamin C500 mg625
Vitamin E20.1 mg168
D-biotin45 μg90
Folic acid400 μg200
Copper3 mg300
Zinc23.9 mg239
DDR - Doza Ditore Referencë, µg - microgram, mg - miligram
Lista e përbërësve
L-ascorbic acid, nicotinamide, filler: dicalcium phosphate; anti-caking agents: microcrystalline cellulose, silica, magnesium stearate, mannitol; DL-alpha-tocopheryl acetate, zinc sulphate, calcium D-pantothenate, polishing agent: stearic acid; stabilizers: carboxymethylcellulose, hydroxypropyl methylcellulose, guar gum; thiamine mononitrate, riboflavin, pyridoxine hydrochloride, copper oxide, humectant: polyethylene glycol; folic acid, D-biotin, cyanocobalamin.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Walmark – Stresvit”

LART