Wallace – Ironorm

1,050 Lekë

Suplement me bazë hekurin

Përshkrimi i Produktit

Ironorm kapsulë përmban hekur, acid folik, vitamina B1, B2, Nikotinamid dhe Vitaminë C, të cilat janë shumë të rëndësishme gjatë shtatëzanisë. Përmbajtja e hekurit tek kapsulat Ironorm është i dobishëm në shtatëzani, sepse një grua shtatëzanë ka kërkesa të larta ditore hekuri, pasojë e nevojave të fetusit dhe rritjes së kërkesave të nënës.  Nëse kapsula Ironorm merret para mbetjes shtatëzanë dhe gjithashtu gjatë 12 javëve pas shtatëzanisë ndihmon në parandalimin e mungesës së hekurit në shtatëzani.

Ironorm mund të përdoret si:

 • Shtojcë dietike tek gratë shtatëzana dhe ato që dëshirojnë të mbeten shtatëzanë.
 • Shtojcë dietike gjatë shtatëzanisë.
 • Për trajtimin e anemisë me mungesë hekuri dhe të mungesës së vitaminave.

Përdorimi:

 • Si shtojcë dietike para dhe gjatë shtatëzanisë: një kapsulë në ditë gjatë ngrënies.
 • Për trajtimin e pamjaftueshmërisë së hekurit: tre herë në ditë nga një kapsulë gjatë ngrënies së vakteve kryesore.
Firma

Wallace

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

25

Ironorm kapsulë përmban hekur, acid folik, vitamina B1, B2, Nikotinamid dhe Vitaminë C

Ingredientë të tjerë: Vaj vegjetal, përzierje yndyrore, lecitinë, dyll, xhelatinë, glicerinë, tretësirë sorbitoli, sorbat kaliumi, oksid hekuri të zi, e kuqe karmini, oksid hekuri të verdhë, bioksid titani.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Wallace – Ironorm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART