- 20%

Wallace – Concavit Capsule

760 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Wallace – Concavit Capsule

Preparat farmaceutik që përmban 9 lloje vitaminash dhe këshillohet të përdoret në gjendjet që shoqërohen me pamjaftueshmeri të tyre në organizëm.

Një rang komplet vitaminash i lehtë për tu përtypur, me një dozë speciale të vitaminës A.

Përdoret nga:

 • Fëmijët dhe adoleshentët gjatë procesit të rritjes.
 • Nëna dhe fëmije me gji.
 • Persona që kanë humbje në peshë si dhe sëmundjeve të rënda.
 • Vegjetarianë ose persona që kanë nevojë për shtesë vitaminike të rekomanduar nga vetë mjeku.

Udhezime mbi perdorimin

Rekomandohet një kalpsulë në ditë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Wallace

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

25

Vitamina A – 5000 IU
Kalciferol (vit. D) – 500 IU
Acid Askorbik (vit. C) – 40mg
Tiamine (vit. B1)- 2.5mg
Riboflavinë (vit. B2) – 2.5mg
Piridoksinë (vit. B6) – 1mg
Nikotinamid (vit. B3) – 20mg
Pantotenat (vit. B5) – 5mg
Acetate Tokoferil (vit. E) – 2 IU

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Wallace – Concavit Capsule”

LART