- 20%

Wallace – Concavit Capsule

760 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Wallace – Concavit Capsule

Preparat farmaceutik që përmban 9 lloje vitaminash dhe këshillohet të përdoret në gjendjet që shoqërohen me pamjaftueshmeri të tyre në organizëm.

Një rang komplet vitaminash i lehtë për tu përtypur, me një dozë speciale të vitaminës A.

Përdoret nga:

 • Fëmijët dhe adoleshentët gjatë procesit të rritjes.
 • Nëna dhe fëmije me gji.
 • Persona që kanë humbje në peshë si dhe sëmundjeve të rënda.
 • Vegjetarianë ose persona që kanë nevojë për shtesë vitaminike të rekomanduar nga vetë mjeku.

Udhezime mbi perdorimin

Rekomandohet një kalpsulë në ditë.

 

Firma

Wallace

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

25

Vitamina A – 5000 IU
Kalciferol (vit. D) – 500 IU
Acid Askorbik (vit. C) – 40mg
Tiamine (vit. B1)- 2.5mg
Riboflavinë (vit. B2) – 2.5mg
Piridoksinë (vit. B6) – 1mg
Nikotinamid (vit. B3) – 20mg
Pantotenat (vit. B5) – 5mg
Acetate Tokoferil (vit. E) – 2 IU

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Wallace – Concavit Capsule”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART