Vivi Moringa – Viria

9,900 Lekë

Integrator ushqimor për të favorizuar fertilitetin dhe riprodhimin normal.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Integrator ushqimor për të favorizuar fertilitetin dhe riprodhimin normal.
Produkti favorizon qarkullimin e gjakut, kundërshton lodhjen fizike dhe mendore me përbërës me veti tonofikuese dhe është një aleat i vyer në raste me mungësë fertiliteti.
Eshtë kundërshtar i enzimës fosfodiesteraze të tipit 5 dhe është i rekomanduar për të dyja gjinitë

Përbërësit:

-Moringa oleifera fara dhe gjethe: vitamina (A, B1, B2, B3, B6, B7, C, D, E, K); 92 ushqyes, 46 anti-oksidantë; 36 anti-inflamatorë; 18 aminoacide; 9 aminoacide thelbësore; kripëra minerale
-Tribulus terrestris: përmban protodiioscina në gjendje të rrisë prodhimin endogjen të testosteronit, bihidrotestosteron, hormon luteinizues, dihidroepiandrosteron dhe dehidroepiandostreon sulfat, të cilat janë thelbesore në kurimin e patologjive të lidhura me sferën seksuale.
-Zink: i nevojshëm për funksionimin e saktë të hormoneve, insulinës, hormoneve seksuale dhe hormoaneve të rritjes

Produkt pa përmbajtje laktoze
Produkt i përshtatshëm për veganë
Këshillohet marrja e 1 kapsule në ditë, mundësisht në mëngjes

Firma

Vivi Moringa

Forma

Kapsula

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vivi Moringa – Viria”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART