- 50%

Vivi Moringa – Slimaful

3,950 Lekë

Integrator ushqimor i rekomanduar për të ndihmuar metabolizmin e lipideve, metabolizmin e karbohidrateve dhe për të favorizuar ekuilibrin e peshës trupore.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Integrator ushqimor i rekomanduar për të ndihmuar metabolizmin e lipideve, metabolizmin e karbohidrateve dhe për të favorizuar ekuilibrin e peshës trupore. Prania e kafesë së gjelbër i jep produktit një efekt të fortë anti-oksidant. Prania e Garcinia Cambogia lehtëson kontrollin e ndjenjës së urisë. Produkti favorizon qarkullimin e gjakut dhe pastrimin natyral.

Përbërësit:

Moringa oleifera fara dhe gjethe: vitamina (A, B1, B2, B3, B6, B7, C,D ,E ,K), 92 lëndë ushqyese, 46 anti-oksidantë, 36 anti-inflamatorë, 18 aminoacide, kripëra minerale
Garcinia Cambogia: zvogëlon sintezën e acideve yndyrore duke stimuluar ndjesinë e ngopjes
Kafe e gjelbër: aftësi anti-oksidante, kontrollon metabolizmin e yndyrnave, kontrollon gliceminë
Mani i bardhë (morus alba): ndihmon metabolizmin e karbohidrateve

 • Produkt pa përmbatje laktoze
 • Produkt i përshtatshëm për veganë
 • Produkt pa përmbajtje gluteni

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e 2 kapsulave në ditë (mëngjes/drekë) me një gotë të mbushur me ujë, mundësisht pas vakteve.

Firma

Vivi Moringa

Forma

Kapsula

Sasia

60

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vivi Moringa – Slimaful”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART