Vivi Moringa – Pranawell integrator kundër kollës dhe sekrecioneve

5,000 Lekë

Integrator ushqimor i rekomanduar për të nxitur rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale me vajin esencial të eukaliptit

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Integrator ushqimor i rekomanduar për të favorizuar rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale, me veti zbutëse dhe qetësuese të mukozës orofaringeale. Gjithashtu, aftesitë balsamike të eukaliptit ofrojnë një ndjesi efikase të mirëqënies së rrugëve të frymëmarrjes.
Këshillohet përdorimi në rastet e azmës patologjike dhe të alergjive si dhe kryen një funksion parandalues të patologjive të lidhura me rrugët e frymëmarrjes.

Përbërësit:

 • Moringa Oleifera fara dhe gjethe: vitamina (A, B1, B2, B3, B6,B7, C, D, E, K); 92 lëndë ushqyese; 46 anti-oksidante; 36 anti-inflamatore; 18 aminoacide; 9 aminoacide thelbësore; kripëra minerale
 • Eukalipt: vaj esencial balsamik

– Produkt pa përmbajtje laktoze
– Produkt i përshtatashëm për veganë
– Produkt pa përmbajtje gluteni

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet marrja e 2 kapsulave në ditë, mundësisht në mëngjes dhe pasdite

Firma

Vivi Moringa

Forma

Kapsula

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vivi Moringa – Pranawell integrator kundër kollës dhe sekrecioneve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART