- 22%

Vivi Moringa – Natalat

Original price was: 5,000 Lekë.Current price is: 3,900 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

“Integrator ushqimor i rekomanduar per te favorizuar qarkullimin fiziologjik te gjakut, per te mbeshtetur funksionin galaktogog dhe per te shtuar vlerat ushqimore dhe per zhvillimin e mbrojtjes imunitare te te sapolindurit. Produkti favorizon nje aksion natyral pastrues te organizmit duke ndihmuar ne drenimin e lengjeve te trupit si edhe favorizon ekuilibrin psiko-fizik ne fazen pas lindjes.

Përbërja:
– Moringa Oleifera fara dhe gjethe: vitamina (A, B1, B2, B3, B6, B7, C, D, E dhe K); 92 ushqyes; 46 antioksidues; 36 anti-inflamatorë; 18 aminoacide; 9 aminoacide esenciale; kripëra minerale.
– Galega: shton sekrecionin e qumështit
– Cardo Mariano: favorizon proçeset fiziologjike të pastrimit
– Finoku: drenim i lëngjeve të trupit dhe eliminim i gazrave të zorrëve.
– Pudër

Produkt pa përmbajtje laktoze
Produkt i përshtatshëm për një ushqim vegan
Produkt pa përmbajtje gluteni

Mënyra e marrjes:
Këshillohet marrja e 1-2 kapsulave në ditë, mundësisht në mëngjes.

Mënyra e ruajtjes:
Të ruhet e mbyllur mirë në një vend të freskët e të thatë, larg burimeve të ngrohtësisë.

Kujdes: mos i tejkaloni dozat e këshilluara. Integruesit ushqimorë nuk duhen konsideruar zëvendësues të një diete të shumëllojshme dhe të ekuilibruar dhe duhet të përdoren në kuadrin e një stili jetese të shëndetshëm. Të mbahen larg nga fëmijët e moshës nën 3 vjeç.

Firma

Vivi Moringa

Mosha

20+

Forma

Kapsula

Sasia

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vivi Moringa – Natalat”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART