Vitarmonyl – Vitamin C Acerola

950 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Vitarmonyl – Vitamin C Acerola

Acerola është një qershi e vogël nga Amerika e Jugut. E pasur në vitaminë C me origjinë natyrore e bën atë një super ushqim.

E domosdoshme për trupin tonë, vitamina C ka shumë përfitime. Ndihmon në zvogëlimin e lodhjes ditore dhe fitimin e energjisë. Merr pjesë në funksionimin normal të sistemit imunitar.

 • Ndihmon për të fituar vitalitet
 • Për njerëzit që duan të zvogëlojnë lodhjen e tyre, për më shumë gjallëri.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet 1 deri në 2 tableta të përtypshme në ditë për të rriturit dhe fëmijët nga 6 vjeç, mundësisht në mëngjes.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vitarmonyl

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta të përtypshme

Sasia

24

Semi-white sugar *; maltodextrin *; acerola extract ( Malpigia glabra ); natural flavor ; anti-caking agent: talc.
* ingredient from organic farming.

2 tablets provide 1000 mg of organic acerola extract including 170 mg of Vitamin C (212.5% ​​of the NRVs) .
* VNR: Nutritional reference values.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitarmonyl – Vitamin C Acerola”

LART