Vitane Pharma – Vitaglobin shurup

1,890 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Vitaglobin është një “lëng tonik” veçanërisht për forcë, fuqi dhe energji. Kombinimi unik i siguron sasitë e dëshiruara të hekurit në formë organike, vitaminës B kompleks duke përfshirë vitaminën B12, acidit folik dhe mineraleve. Lëngu është i aromatizuar me shije mjalti dhe malt.

Vitaglobin liquid siguron hekurin që luan rol vital në formimin e hemoglobinës e ndodhur në qelizat e kuqe të gjakut. Qelizat e kuqe të gjakut çojnë oksigjenin në zemër, tru, muskuj si dhe në organe të tjera. Hekuri gjithashtu luan rol në performancën intelektuale dhe parandalon infeksionet. Përbërësit e Vitaglobinës janë të përshtatshëm për të gjitha grup moshat dhe mund të përbëjnë avantazh të vëçantë për të moshuarit, sportistët, për rikuperime të shpejta, për gratë gjatë shtatzanisë dhe mestruacioneve.

Vitaglobin Likuid ndihmon në formimin e hemoglobinës që është e rëndësishme:

 • Për rritjen, zhvillimin intelektual dhe rritjen e oreksit tek fëmijët
 • Për të kompensuar humbjen e gjakut gjatë ciklit
 • Për të ofruar sasine e duhur të hekurit gjatë shtatzanisë
 • Për të mbajtur një shëndet të mirë dhe vitalitet tek atletët
 • Për të kompensuar hekurin tek vegjetarianët

Udhëzime mbi përdorimin

 • Fëmijët (1-3 vjeç): 1/2 lugë çaji 2 herë në ditë.
 • Fëmijët (4-12 vjeç): 1 lugë çaji 2 herë në ditë
 • Të rriturit (meshkujt dhe femrat): 1 lugë çaji 3 herë ditë
Firma

Vitane Pharmaceuticals

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitane Pharma – Vitaglobin shurup”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART