Përshkrimi i Produktit

Vitane Pharma – Calcicare Liquid

Fëmijët në rritje kanë nevojë për marrje optimale të kalciumit gjatë periudhës së rritjes së tyre. Përveç kalciumit, edhe mungesat e magnezit, zinkut dhe vitaminës D3 mund të çojnë në zhvillimin jo të duhur gjatë pikut të masës kockore dhe formimin jo të duhur të dhëmbëve.

 • Forcon kockat dhe dhëmbët
 • Ndihmon në arritjen e masës maksimale të kockave tek fëmijët në rritje dhe në mirëmbajtjen e kockave të shëndetshme tek të rriturit
 • Ndihmon në formimin e smaltit të dhëmbëve të fortë dhe i reziston prishjes së dhëmbëve

Udhëzime mbi përdorimin

 • Fëmijët (1-4 vjeç): Gjysmë luge çaji dy herë në ditë
 • Fëmijët (5-12 vjeç): Një lugë çaji dy herë në ditë
 • Të rriturit: Dy lugë çaji dy herë në ditë
 • Nënat shtatzëna: Dy lugë çaji dy herë në ditë
Firma

Vitane Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitane Pharma – Calcicare Liquid”

LART