Vitalis – X-Large

200 Lekë

In stock

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Ju duhet një kondom më i madh? Vitalis X-Largë është një kondom më i madh se mesatarja. Me një gjerësi prej 57mm dhe gjatësi prej 190mm. Vitalis X-Large është i përbërë nga Latex natyror. Është i drejtë, pa ngjyrë, i butë dhe me një depozitë në fund.

Kondomët Vitalis janë të prodhuar në Gjermani. Cilësia e lartë e kondomëve garantohet me standarte cilësie ndërkombëtare. Kondomë parandalojnë në mënyrë efektive shtatzanitë dhe sëmundjet seksualisht të transmetueshme. Nëse përdorni lubrifikim të shtuar së bashku me kondomët sigurohuni që janë me bazë uji dhe/ose silikoni. Mos përdorni lubrifikant vajorë!

Privatësi e plotë e dërgesës
Korrieri nuk është në dijeni të përmbajtjes së dërgesës dhe pakoja është e mbyllur në mënyrë të tillë që asnjë prej produkteve që përmban të mos jetë i dukshëm.
Kujdes
Vetëm për një përdorim. Të ruhet në temperaturë nën 3o°C. Nëse përdoret siç duhet është mjaft efikas në shmangjen e shtatzanive të padëshiruara dhe në parandalimin e transmetit të SST (sëmundjeve seksualisht të transmetueshme). Pavarësisht kësaj asnjë metodë kontraceptive nuk garanton 100% efektivitet.

 

Firma

Vitalis

Forma

Kondom

Sasia

3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitalis – X-Large”

LART