Vitafusion – Sleep Well

1,150 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Sleep Well

Vitafusion Sleep Well përmban 3 mg melatonin për të mbështetur gjumin, si dhe lule pasioni, kamomil dhe bar blete.

Këto kapsula të përtypshme me shije natyrale dhe pa sheqer ofrojnë një alternativë të shijshme dhe të lehta për t’u përdorur.

 • Përmban melatoninë, një ndihmë natyrale për gjumë.
 • Ndihmon rikuperimin e  ”Jet lag disorder ”,  një problem i përkohshëm i gjumit që mund të prekë këdo që udhëton shpesh nëpër zona të shumta kohore.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të merren 2 kapsula xhelatinoze përpara gjumit.

Përtypini mirë përpara se ti gëlltisni.

Kujdes: Melatonina mund të shkaktojë përgjumje; mos e përdorni kur drejtoni makinën, përdorni makineri ose angazhoheni në ndonjë aktivitet që kërkon vigjilencë. Ky produkt nuk ka për qëllim trajtimin e pagjumësisë ose çrregullimeve të tjera të gjumit. Merreni vetëm sipas udhëzimeve.

Mos e tejkaloni dozën e sugjeruar. Nëse keni probleme shëndetësore, jeni duke marrë trajtim medikamentoz, jeni shtatzanë apo ushqeni me gji, kërkoni këshillën e një profesionisti të kualifikuar të kujdesit shëndetësor përpara përdorimit.

Nuk duhet të përdoret nën 16 vjeç.

Firma

Vita Fusion

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula të përtypshme

Sasia

60

Maltitol, Gelatin, Water, Less than 2% of: Blend of Oils (coconut and/or palm), Citric Acid, Color (Annatto Extract), Lactic Acid, Natural Flavors, Sucralose, with Beeswax and/or Carnauba Wax

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitafusion – Sleep Well”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART