Hot

Vitafusion – Gorgeous Hair, Skin & Nails Multivitamin Gummies

(1 përshtypje mbi produktin)

2,808 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vita Fusion – Gorgeous Hair, Skin & Nails Multivitamin Gummies 

Promovon flokë, lëkurë dhe thonj të shëndetshëm.
Me biotinë dhe antioksidantë.
Përmban aromë natyrore të frutave.
Bukuria është fryt i mirëqenies dhe me këtë kombinim të lëndëve ushqyese ndihmon trupit tuaj për të arritur bukurinë nga brenda dhe jashtë.

 • Vitamina C është thelbësore për prodhimin e kolagjenit
 • Biotina ndihmon në mbështetjen e flokëve, lëkurës dhe thonjve të shëndetshëm
 • Aromë natyrore e mjedrës dhe një përzierje e shijes të vërtetë të manave

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohen 3 haribo në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vita Fusion

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta të përtypshme

Sasia

135

NutrientëtMesatarja për 3 tab.% DDR*
Total Carbohydrate7g2%
Sugars 6g--
Protein <1g1%
Calories 30--
Choline 60mcg--
Inositol 6mg--
Vitamin A 6000IU120%
Vitamin C 90mg150%
Vitamin D 600IU150%
Vitamin E60IU200%
Niacin (B3)18mg90%
Vitamin B6 3mg150%
Vitamin B12 9mcg150%
Biotin 5000mcg1667%
Pantothenic acid120mcg30%
Iodine 120mcg80%
Zinc 7.5mg50%
Proprietary Fruit and Extract Blend5mg--
<stroDDR - Doza Ditore Referencë, mg = milligramng
Lista e përbërësve
Glucose Syrup, Sucrose, Water, Gelatin, Citric Acid, Color (Purple Carrot Juice Concentrate), Fractionated Coconut Oil Contains beeswax and/or carnauba wax, Lactic Acid, Natural Flavor
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vitafusion – Gorgeous Hair, Skin & Nails Multivitamin Gummies
 • Albina H. (blerës i verifikuar)

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART