- 15%

Vitabiotics – Ultra Vitamin D 4000 IU

2,975 Lekë

Vitamina D është një vitaminë e tretshme në yndyrë, e nevojshme për përthithjen e kalciumit dhe për ruajtjen e shëndetit të kockave dhe dhëmbëve. Gjithashtu është e rëndësishme për forcimin e sistemit imunitar dhe funksionimin e nervave dhe muskujve në trup. Ndihmon në përthithjen normale të kalciumit dhe fosforit ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të kalciumit në gjak.

Përshkrimi i Produktit

Vitabiotics – ultra Vitamin D 4000 IU

Formuluar për personat që ju nevojitet forma më e fortë e vitaminës D.

Vitamina D është një vitaminë e tretshme në yndyrë, e nevojshme për përthithjen e kalciumit dhe për ruajtjen e shëndetit të kockave dhe dhëmbëve. Gjithashtu është e rëndësishme për forcimin e sistemit imunitar dhe funksionimin e nervave dhe muskujve në trup. Ndihmon në përthithjen normale të kalciumit dhe fosforit ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të kalciumit në gjak.

Vitamina D është thelbësore për zhvillimin dhe rritjen normale të kockave tek fëmijët duke kontribuar në funksionimin normal të sistemit imunitar tek fëmijët.

Vitamina D mund të jetë e vështirë për t’u marrë vetëm nga rrezet e diellit dhe dieta, prandaj sugjerohet të përdoret një suplement specifik.

Udhëzime për përdorim

Rekomandohet një tabletë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vitabiotics

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

96

Vitamin D3 (Cholecalciferol), Bulking Agent: Maltodextrin, Microcrystalline Cellulose, Tablet Coating (Hydroxypropylmethylcellulose, Glycerin, Natural Source Colour: Titanium Dioxide), Anti-Caking Agents: Silicon Dioxide, Stearic Acid & Magnesium Stearate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitabiotics – Ultra Vitamin D 4000 IU”

LART