- 15%

Vitabiotics – Ultra Ginkgo & Ginseng

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,275 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Çdo tabletë Ultra Ginkgo & Ginseng nga Vitabiotics përmban 800mg ekstrakt Ginkgo Biloba dhe 400mg ektrakt Ginseng siberian. Ginkgo Biloba & Ginseng formojnë një kombinim idel për shumë veprime në trup.

Performanca mendore & funksioni konjitiv

Ginkgo Biloba, pema ginkgos mendohet të jetë pema më e vjetër në botë, që daton 200 milion vjet para. Ginkgo biloba kontribuon në një performancë të mirë mendore dhe në funskionin konjitiv.

Forcim imunitet

Siberian Ginseng (Eleutherococcus senticosus) është një bimë popullore e cila është përdorur në Kinë dhe Azi për rreth 2000 vjet. Ginsengu Siberian gjithashtu kontribuon në performancën mendore, sistemin konjitiv dhe në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Udhëzime mbi përdorimin

1 deri në 2 tableta pas vaktit tuaj kryesor. Mund të përdoret së bashku me çdo suplement tjetër të Vitabiotics.

Kujdes! Mos e merrni këtë suplement nëse përdorni medikamente anti koagulantë, vetëm nëse jua këshillon mjeku.

 • I përshtatshëm për vegjetarianë
 • Pa ngjyrues artificialë
 • Pa konservantë
 • Pa sheqer, kripë ose maja
 • Pa laktozë
 • Pa gluten
 • Nuk është e testuar në kafshë
Firma

Vitabiotics

Linja

Ultra

Forma

Tableta

Sasia

60

NutrientëtMesatarja për tablet
Ginkgo Biloba Extract equiv. to800 mg
Siberian Ginseng Extract equiv. to
400 mg
mg - miligram,
Lista e përbërësve
Ginkgo Biloba Extract, Bulking Agents: Microcrystalline Cellulose, Magnesium Oxide & Pregelatinised Starch, Siberian Ginseng Extract, Polyvinylpolypyrrolidone, Anti-Caking Agents: Magnesium Stearate, Potato Starch, Silicon Dioxide & Purified Talc, Tablet Coating: (Hydroxypropylmethylcellulose, Propylene Glycol, Ethyl Cellulose, Polydextrose, Medium Chain Triglycerides, Natural Source Colours: [Copper Chlorophyllin, Titanium Dioxide]), Hydroxypropylcellulose, Titanium Dioxide
Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  50%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vitabiotics – Ultra Ginkgo & Ginseng
 • Kristi P. (blerës i verifikuar)

  Nuk shoh ndonjë efekt. Ndoshta duhen përdorur për një periudhë më të gjatë.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART