- 15%

Vitabiotics – Ultra Cranberry

1,445 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Boronica (“Vaccinium macrocarpon”) përmban proantocianide, pigmente që gjenden në frutat dhe boronicën e kuqe, vishnje apo blu. Boronicat e përdorura në prodhimin e Ultra Cranberry janë të rritura nën kushte të çertifikuara, të vjelura me kujdes dhe të përzgjedhura sipas ngjyrës madhësisë dhe përbërjes kimike.

Pse rekomandohet boronica?

Studimet kanë treguar se konsumimi i boronicës sjell shumë avantazhe si : mbrojtje nga infeksionet e traktit urinar, efekt antinflamator, mbështetje për sistemin kardiovaskular dhe mbështetje për sistemin imunitar.

Përdorimi
1 ose 2 tableta në ditë. Gëlltite me ujë ose lëng të ftohte.

Firma

Vitabiotics

Linja

Ultra

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

30

Cranberry extract food supplement tablets


Nutrientët Mesatarja e tabletave
Cranberry Extract 25:1 750 mg
Produced from 18.75g cranberries.

g – gram, mg – milligram.

Ingredients

Cranberry Extract, Bulking Agents: Maltodextrin & Microcrystalline Cellulose, Tablet Coating (Hydroxypropylmethylcellulose, Hydroxypropylcellulose, Medium Chain Triglycerides, Natural Source Colours: Titanium Dioxide, Iron Oxides), Anti-Caking Agents: Stearic Acid & Magnesium Stearate, Silicon Dioxide

Përbërësit
Cranberry Extract, Bulking Agents: Maltodextrin & Microcrystalline Cellulose, Tablet Coating (Hydroxypropylmethylcellulose, Hydroxypropylcellulose, Medium Chain Triglycerides, Natural Source Colours: Titanium Dioxide, Iron Oxides), Anti-Caking Agents: Stearic Acid & Magnesium Stearate, Silicon Dioxide

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitabiotics – Ultra Cranberry”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART