- 15%

Vitabiotics – Ultra CO-Q10

Original price was: 2,500 Lekë.Current price is: 2,125 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Ultra Co-Q10

Çdo tabletë Ultra Co-Q10 nga Vitabiotics ofron 50mg të cilësisë më të lartë te ko-enzimës Q10.

Ko-enzima Q10, e njohur si Ubiquinone gjendet në pothuajse çdo qelizë të trupit të njeriut. Njihet për efektet si antioksidant, mbron qelizat nga dëmtimet dhe luan një rol kyç në metabolizëm. Studimet kanë treguar që marrja e sasive shtesë të kësaj ko-enzime sjell përfitime për trupin e njeriut . Marrja e këtij suplementi bëhet edhe më e domosdoshme me rënien e sasisë të Co-Q10 për shkak të moshës, apo sëmundjeve të ndryshme.

Përdorimi
Një ose dy tableta në ditë.
Duhet të gëlltitet me ujë ose me një pije të ftohte. Nuk duhet kaluar doza e rekomanduar.
Ky produkt mund të përdoret me cdo produkt tjetër të Vitabiotics.

✓ I përshtatshëm pë vegjetarianët
✓ Pa ngjyrues
✓ Pa konservant
✓ Pa laktozë
✓ Pa gluten

Firma

Vitabiotics

Linja

Ultra

Forma

Tableta

Sasia

60


Nutrienti: Sasia për tabletë
Co-Q10 50 mg

mg = milligram, †Sipas Farmakopesë së Shteteve të Bashkuara

Përbërësit
Bulking Agents: Maltodextrin, Microcrystalline Cellulose & Potato Starch, Crosslinked Cellulose Gum, Co Enzyme Q10, Tablet Coating (Hydroxypropylmethylcellulose, Propylene Glycol, Ethyl Cellulose, Purified Talc, Natural Source Colours: Titanium Dioxide, Iron Oxides), Anti-caking Agents: Silicon Dioxide, Purified Talc & Magnesium Stearate, Gum Acacia

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitabiotics – Ultra CO-Q10”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART