- 15%

Vitabiotics – Pregnacare Stretch Cream

Original price was: 1,790 Lekë.Current price is: 1,521.50 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pregnacare Stretch Cream eshte nje krem per masazh, e formuluar specifikisht per tendosjen e lekures gjate shtatzanise.

Shenjat e strijave mund te duken ne cdo vend qe lekura tendoset. Ato ndodhin kur shtresat e poshtme te lekures qe permbajne kolagjen dhe elastin, qe i japin lekures suaj elasticitet, demtohet nga humbja ose marrja e shpejte e peshes, sic eshte ne shtatzani.

Formule unike perkujdesjeje
Formula unike Pregnacare Stretch Cream permban vitamine C dhe E dhe ekstraakte bimesh pershire ekstrakt kalendule, Aloe Vera, dhe vaj te Agulices se nates (Evening Primrose Oil), qe se bashku mbrojne, ushqejne dhe hidratojne lekuren e tendosur. Kremi i pasur ka nje arome te lehte lavade dhe qitro dhe nuk permban ngjyrues artificiale.

I sigurt dhe efektiv gjate dhe pas shtatzanise
Pregnacare Stretch Cream eshte i sigurte dhe efektiv gjate muajve te shtatzanise dhe mund te vazhdohet perdorimi dhe pas lindjes, per te ndihmuar lekuren e kontraktuar te zbutet.

-I testuar dermatologjikisht
-Arome e lehte, natyrale
-Nuk permban ngjyrues artificiale
-I formuluar me kujdes me ekstrakte bimesh

Perdorimi: Masazhojeni me kujdes ne stomak, bark, vithe dhe gjoks, duke evituar kokat e gjirit.

Firma

Vitabiotics

Linja

Pregnacare

Forma

Tubet

Sasia

100ml

Përbërësit
Aqua, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Citric Acid, Panthenol, Tocopherol Acetate (Vitamin E), Zinc Oxide, Glycerin, Glyceryl Stearate, Petrolatum, Propylene Glycol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Allantoin, Phenoxyethanol, Magnesium Sulphate, Aloe Barbadensis (Aloe Extract), Hydroxyethylcellulose, Methyl Paraben, Sodium Citrate, Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Oil, Lavendula Augustifolia (Lavender) Oil, Sodium Chloride, Menthol, Propyl Paraben, Citrus Medica Limonum (Lemon) Oil, Cetyl Stearyl Alcohol, Calendula Officinalis (Calendula Extract),Tetrasodium EDTA

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitabiotics – Pregnacare Stretch Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART