- 15%Hot

Vitabiotics – Perfectil Platinum Collagen Skin Drink

5,950 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vitabiotics – Perfectil Platinum Collagen Skin Drink

Perfectil Platinum Collagen Skin Drink është optimizuar me saktësi për të suportuar lëkurën tuaj me 7000mg Peptide Kolagjeni Detare Peptan.

 • Shije e shkëlqyer, pije me shije frut pasioni
 • Përfshin Biotin për të ushqyer lëkurën e shëndetshme normale
 • Siguron peptide kolagjeni me peshë të ulët molekulare, që përthithen më lehtë nga trupi
 • Markë e suplementeve të bukurisë nr. 1 në Mbretërinë e Bashkuar

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet 1 flakon 50 ml në ditë pas vaktit tuaj kryesor. Shkundni mirë para përdorimit. Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar. Ky produkt mund të përdoret për aq kohë sa kërkohet dhe rekomandohet marrja e rregullt.

Të ruhet nën 25 ° C në një vend të thatë, larg shikimit dhe arritjes së fëmijëve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vitabiotics

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

10×50 ml

NutrientëtMesatarja për 50 ml% DDR*
Peptan® Collagen Peptides
(Marine Source)
7000 mg--
Hyaluronic Acid50 mg--
L-Lysine
50 mg
--
Blackcurrant Seed Oil
25 mg
--
Betacarotene
3 mg
--
Co-Q10
5 mg
--
Vitamin D (as D3 600 IU)15 μg
300
Acerola Fruit Powder
Providing Vitamin C
80 mg

100
Biotin
50 μg

100
Zinc
10 mg

100
Selenium
40 μg

73
DDR - Doza Ditore Referencë, µg - microgram, mg -milligram, IU - International Units
Lista e përbërësve
Purified Water, Hydrolysed Marine Collagen (from Fish), Acidity Regulator: Citric Acid, Acerola Fruit Powder, Preservative: Potassium Sorbate, L-Lysine, Sodium Hyaluronate, Flavouring: Passion Fruit Flavour, Emulsifier: Polysorbate 80, Betacarotene, Zinc Sulphate, Blackcurrant Seed Oil, Sweetener: Sucralose, Sodium Selenite, Vitamin D3 (Cholecalciferol), Coenzyme Q10, Biotin.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitabiotics – Perfectil Platinum Collagen Skin Drink”

LART