- 15%

Vitabiotics – Perfectil Platinum Collagen Hair Drink

5,950 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Vitabiotics – Perfectil Platinum Collagen Hair Drink

Kur bëhet fjalë për shkencën e bukurisë, nuk bëhet kompromis. Kjo është arsyeja pse Perfectil Platinum Collagen Drink Hair është optimizuar me saktësi për të suportuar flokët tuaj me 7000mg Peptide Detare të Kolagjenit dhe aminoacideve të rëndësishme.

 • Shije e shkëlqyer, pije me shije frut pasioni
 • Përfshin Keratin dhe Inositol plus Zink për të ruajtur flokët normalë
 • Siguron peptide kolagjeni me peshë të ulët molekulare, që përthithen më lehtë nga trupi
 • Markë e suplementeve të bukurisë nr. 1 në Mbretërinë e Bashkuar

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet 1 flakon 50 ml në ditë pas vaktit tuaj kryesor. Shkundni mirë para përdorimit. Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar. Ky produkt mund të përdoret për aq kohë sa kërkohet dhe rekomandohet marrja e rregullt.

Të ruhet nën 25 ° C në një vend të thatë, larg shikimit dhe arritjes së fëmijëve.

Firma

Vitabiotics

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

10×50 ml

NutrientëtMesatarja për 50 ml% DDR*
Peptan® Collagen Peptides
(Marine Source)
7000 mg--
Keratin
200 mg
--
Inositol

100 mg
--
L-Lysine
50 mg
--
Blackcurrant Seed Oil
25 mg
--
Betacarotene
3 mg
--
Vitamin D (as D3 600 IU)15 μg
300
Folic Acid200 μg100
Vitamin B12
10 μg

400
Biotin
50 μg

100
Pantothenic Acid


4 mg

67
Iron

3 mg

21
Zinc

5 mg
50
Copper


500 μg
50
Selenium
40 μg
73
DDR - Doza Ditore Referencë, µg - microgram, mg -milligram, IU - International Units
Lista e përbërësve
Purified Water, Hydrolysed Marine Collagen (from Fish), Acidity Regulator: Citric Acid, Keratin, Inositol, Preservative: Potassium Sorbate, L-Lysine, Betacarotene, Flavouring: Passion Fruit Flavour, Blackcurrant Seed Oil, Thickener: Xanthan Gum, Ferric Ammonium Citrate, Zinc Suplhate, Sweetener: Sucralose, Emulsifier: Polysorbate 80, Selenium Selenite, Vitamin D3 (Cholecalciferol), Calcium Pantothenate, Copper Sulphate, Folacin (Folic Acid), Biotin, Vitamin B12 (Cyanocobalamin).
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitabiotics – Perfectil Platinum Collagen Hair Drink”

LART