- 15%

Vitabiotics – Perfectil Hair Crush Gummies

3,825 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Perfectil Hair Crush gummies janë një mënyrë e thjeshtë dhe e shijshme që të siguoheni që ti dhuroni përkujdesje  esktra flokëve tuaj.

Ne e dimë që bukuria nis nga brenda kështu që ekspertët e nutricionit krijuan Perfectil®, suplementi  numër 1 i bukurisë në Mbreterinë e Bashkuar, të përtypshme dhe të shijshme.

Këto gummies janë ideale për personat që nuk preferojnë të gëlltisin tableta.

Ushqyerje e avancuar për flokët

Perfectil Hair Crush gummies përmbajnë një formulë të specializuar, e zhvilluar për të mundësuar mbështetje për flokët dhe është dizenjuar për të plotësuar rutinën ditore të bukurisë. Falë formulës së trefishtë aktive, kjo formulë ushqen edhe lëkurën dhe thonjtë. Me 21 nutrientë të përzgjedhur me kujdes ku përfshihet:

 • Biotin, selenium dhe zink të cilat kontribuojne në mirëmbajtjen e flokëve. Bakri kontribuon në pigmentimin e flokëve.
 • Gjithashtu përfshin aminoacide, ekstrakt të farave të rrushit, ekstrakt bishtkali dhe  koenzimë Q10.
 • Seleniumi kontribuon në flokë dhe thonjë normal
 • Riboflavina (vitamina B2), niacina (vitamina B3) dhe Biotina kontribuojnë në lëkurë të shëndetshme.
 • E përshtatshme për veganët
 • Pa xhelatinë
 • Pa laktozë
 • Pa konservantë, ngjyrues artificialë dhe ngjyrues
 • Perfectil Hair Crush nuk është testuar në kafshë

Udhëzime mbi përdorimin

Përtypni 2-3 karamele në ditë pas vaktit tuaj kryesor. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Kjo formulë zëvendëson formulat e tjera Perfectil. Nuk është e nevojshme të merrni një multivitaminë tjetër. Pas hapjes konsumojeni për 45 ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vitabiotics

Linja

Perfectil

Mosha

20+

Forma

Tableta të përtypshme

Sasia

60

Vlerat Nutritive

Nutritional Information Average per 3 Gummies % NRV*
Betacarotene 1 mg
Vitamin D (as D3 400IU) 10 µg 200
Vitamin E 30 mg α-TE 250
Vitamin C 80 mg 100
Thiamin (Vitamin B1) 1.1 mg 100
Riboflavin(VitaminB2) 1.4 mg 100
Niacin(VitaminB3) 16 mgNE 100
Vitamin B6 1.4 mg 100
Folic Acid 400 µg 200
Vitamin B12 9 µg 360
Biotin 150µg 300
Iron 3 mg 21
Zinc 2.5 mg 25
Copper 250 µg 25
Selenium 55 µg 100
Chromium 40 µg 100
Iodine 50 µg 33
L-Cystine 5 mg
Grape Seed Extract 3 mg
Co-Q10 3 mg
Horsetail Extract 45 mg

*NRV = Nutrient Reference Value, µg = microgram
mg = milligram, IU = International Units.

Përbërësit
Wheat Glucose Syrup, Sugar, Gelling Agent: Fruit Pectin, Vitamin and Nutrient Blend (Vitamin C [Ascorbic Acid], Niacin [as Nicotinamide], Ferric Pyrophosphate, Horsetail Extract, Zinc Citrate, Co-Enzyme Q10, L- Cystine, Vitamin D3 [Cholecalciferol (Vegan)], Vitamin B6 [as Pyridoxine HCl], Vitamin B1 [as Thiamin HCl], Riboflavin, Vitamin B12 [as Cyanocobalamin], Copper Citrate, Folic Acid, Chromium Chloride, Biotin, Sodium Selenite, Potassium Iodide), Natural Strawberry Flavouring, Natural Blueberry Flavouring, Acidity Regulators: Potassium Citrate and Citric Acid, Vitamin E [as D-Alpha Tocopheryl Acetate], Mixed Tocopherols, Coating: Vegetable Oils (Coconut Oil, Rape Seed Oil) and Glazing Agent (Carnauba Wax), Betacarotene, Grape Seed Extract [Proanthocyanidins].

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitabiotics – Perfectil Hair Crush Gummies”

LART