- 15%

Vitabiotics – Jointace Magnet Action

1,275 Lekë

Ankerplaste magnetik për kockat dhe muskujt

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ankerplaste magnetike per kockat dhe muskujt

Mbajtja e kockave te shendetshme eshte e rendesishme per aktivitetet ditore ose per kenaqesine qe marrim nga sporti dhe fitnesi.

Jointace Active Magnet eshte e dizenjuar specifikisht per te ndihmuar kockat dhe muskujt. Fusha magnetike aktive eshte ideale per te gjithe pjeset e trupit, pershire qafen, shpatullat, gjunjte dhe shpinen.

Magnete qeramike te cilesise se larte:

Jointace Active Magnet peredor magnete te cilesise se larte per nje pershkueshmeri te larte magnetike dhe nje fushe aktive te forte. Keto bio-magnete speciale emetojne nje fushe magnetke te sigurte qe penetron aty ku duhet me shume.

Muskujt dhe kockat:

Fushat magnetike statike ndohmojne ne shendetin e kockave dhe ofrojne suport per muskujt, indet lidhese dhe shendetin e kerceve.

E sigurte & ideale per perdorim afatgjate:
Jointace Active Magnet eshte nje qasje shtese per mbajtjen e shendetit te kockave. Mganetet jane pa efekte anesore dhe jane ideale per tu perdorur bashke me Jointace Glucosamine dhe Chondroitin. Jointace Active Magnet mund te perdoren aq gjate sa te jete e nevojshme, dhe jane te pershtatshme per perdorim afatgjate

Perdorimi:
Aplikoni ankerplastet ne zonat qe deshironi. Perdoreni ne lekure te paster e te thare . Mund te perdoren deri ne 4magnete ne nje zone specifike ne varesi te intensitetit qe doni.

Firma

Vitabiotics

Linja

Jointace

Forma

Magnete

Sasia

18

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitabiotics – Jointace Magnet Action”

LART