- 15%

Vitabiotics – Jointace Collagen Patch

1,700 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

12 ore shperndarje ne muskuj dhe kocka

Ngjiteset me arome te forte Jointace jane dizenjuar per aplikim direkt ne lekure dhe jep ndihme per kockat dhe muskujt, me nje perthithje aktive prej 12oresh. Formula unike kombinon 6 vajra esenciale plus menten se bashku me me Glucosamine dhe Chondroitin per nje perfitim te afatshkurter dhe afatgjate.

Sistem shperndares i avancuar lipozomal-per nje perthithje aktive

Nutrientet ne Jointace Patch shperndahen me nje sistem shperndarje te thelle lipozomal. Lipozomet jane struktura mikroskopike te lipideve qe afrojne perberesit aktiv (glucomane dhe chondroitin) duke lehtesuar transferimin e tyre ne lekure.

Me vajra esenciale aktive
Cdo ngjitese permban vajra relaksues perfshire xhinxherin, eukalipt, karafilin, lavanden, portokallin dhe kopren, te kombinuara me efektin ftohes te mentes. Keto vajra natyrale lirohen kur ngjitesja aplikohet mbi lekure.

Jointace Patch eshte zhvilluar nga kerkimet shkencore me te fundit dhe eshte prodhuar sipas standarteve me te larta te kontrollit te cilesise.

-I testuar dermatologjikisht
-Shperndarje per 12ore
-Jointace Patch nuk eshte e testuar ne kafshe

Vetem per perdorim te jashtem.

1. Thajeni lekuren para perdorimit. Hapni zarfin, hiqeni ngjitesen.

2. Vendosni ngjitesen lehte ne lekure.

3. Ngjitesja mbahet deri ne 12ore dhe me vone mund ta nderroni.

Firma

Vitabiotics

Linja

Jointace

Forma

Patch

Sasia

8

Aqua, Sorbitol, Glycerin, Carbomer, PVP, Alcohol, Triethanolamine, Glucosamine Hydrochloride, Aluminium Hydroxide, Citrus Dulcis (Sweet Orange) Oil, Lavendula Angustifolia (Lavender) Oil (Eucalyptus Oil, Pinene Alpha, Benzyl Alcohol, Comphre Codex, Terpineal, Lavendra grosso essence), Menthol, Zingiber Officinalis (Ginger) Oil, Chondroitin Sulphate Sodium, Lecithin, Foeniculum Vulgare (Fennel) Oil, Imidazolidinyl Urea, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil (Limonene), Eugenia Caryophyllus (Clove) Oil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vitabiotics – Jointace Collagen Patch”

LART