Vidermina – CLX ovula

1,520 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Ovula vaginale me pH acid, lubrifikuese dhe hidratante. Kanë veprim parandalues kundër tharjes vaginale. E indikuar për veprim zbutës, qetësues dhe riekuilibrues. Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 1-2 ovula në ditë pas larjes.

Firma

Vidermina

Mosha

Të gjithë

Forma

Ovula

Sasia

10

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vidermina – CLX ovula”

Përbërësit
Propylene glycol components ; glycerin; gelatin; peg-7 glyceryl cocoate; aqua; glycyrrhetinic acid; hydrolyzed glycosaminoglycans; sodium pca; equisetum arvense; centaurea cyanus; lilium candidum; headless tocopheryl; soy glycine; lactic acid; methylparaben; propylparaben; bha; bht; parfum.

LART